Sosyal Medyadan Bizi Takip edin
Hakkımızda
Fulin Kozmetik Kuaför Ürünleri İmalatı
 
Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Fulin Kozmetik olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Fulin Kozmetik olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için sitemizi oluşturduk. Sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilir ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Fulin Kozmetik ilk olarak 2009 yılında faaliyetine başladı. İstanbul’ da faliyet gösteren firmamız kısa zamanda Türkiye ve ardından Avrupa’ya yayıldı. Fulin Kozmetik imalatını yaptığı ürünler de dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.
Sitemiz de siz değerli müşterilerimiz için ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtacağız. Sitemiz üzerinden sizlere ürünlerimizle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden bizimle irtibat kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.
Hedefimiz, kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaktır.
Saygılarımızla,